Image

Jau dvyliktą kartą praėjusį šeštadienį Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje  buvo surengtas  greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Šilalės politiniam ir visuomenės veikėjui, šachmatų entuziastui Stanislovui Biržiškiui atminti. Pagrindiniame turnyre dalyvavo net 111 šachmatininkų iš visų Lietuvos kampelių, o vaikų turnyre kovėsi dar 71 mažasis šachmatų gerbėjas. Pagrindiniame turnyre kaip niekada gausiai (net  11 !) dalyvavo ir šachmatininkai iš Klaipėdos.

Ypatingai džiugu, kad net trečią kartą iš eilės “A” pagrindinio turnyro čempionu tapo  mūsų klubo narys  FIDE meistras Andrey Levitskiy, tik pagal papildomus rodiklius aplenkęs tarptautinį meistrą iš Kauno Pijų Stremavičių. Savo pozicijų neužleido ir daugkartinis Klaipėdos čempionas Sergej Drozdov užėmęs trečią vietą senjorų įskaitoje. Merginų įskaitoje sidabro medalį iškovojo Arina Budiak.

“B” vaikų turnyre irgi dominavo klaipėdiečiai. Ypatingai atkaklioje kovoje, tik po paskutinės partijos, aukso medalį iškovojo Dainius Kubilius, garbingą trečią vietą užėmė Maksim Potapkin.

Daugiau rezultatų galima rasti čia:

Chess-Results Server Chess-results.com – XII-asis greitųjų šachmatų turnyras Stanislovui Biržiškiui atminti 2024

Nuostabi vieta. Nuostabi rugsėjo diena. Nuostabi šachmatų atmosfera. Nuostabus turnyras !